ahutta.com

Oprogramowanie dla firm, rozwiązania dedykowane, serwis informatyczny
  • Navireo
    Navireo to nowoczesny system ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.

Microsoft Certified Technology Specialist

 

ahutta.com


e-mail: info @ ahutta.com

Navireo - technologia

System Navireo jest skonstruowany jako zintegrowany pakiet ściśle powiązanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych odpowiadającej zawsze jednemu podmiotowi gospodarczemu. Motorem bazy danych zastosowanym w Navireo jest popularna najnowsza wersja Microsoft SQL Server 2008 (lub Microsoft SQL Server 2005), który w bezpłatnej, ograniczonej wersji SQL Server 2008 Express Edition jest dostarczany wraz z systemem Navireo. Jednakże zalecany jest zakup pełnej wersji Microsoft SQL Server. Wybór jest uzależniony od liczby użytkowników bazy danych oraz od jej przewidywanej wielkości i obciążenia serwera, dlatego zalecany jest zakup pełnej wersji Microsoft SQL Server, która nie stawia użytkownikowi sztywnych ograniczeń.

System doskonale współpracuje z systemami serwerowymi Windows – Windows Serwer 2003 i 2008 oraz z systemami zainstalowanymi na stacjach roboczych – Windows XP, Windows Vista i Windows 7.

Navireo można łatwo rozbudować przy użyciu najnowszych technologii, takich jak .NET (Visual Studio 2008 i 2005), SQL, XML.


Partner NavireoSystem ERP Navireo przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które wymagają indywidualnego podejścia oraz dostosowania systemu do profilu działalności i poszczególnych stanowisk. Dyplomowany serwisantPosiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze i wdrożeniach programów firmy InsERT, co potwierdza tytuł Dyplomowanego Serwisanta.
więcej... więcej...